wax-candl-with-sea-stars-natural-wax-on-light-background_wynik

Jak wyglądają nasze warsztaty świecowe?

Podczas naszych warsztatów świecowych dzieci samodzielnie stworzą od podstaw swoją niepowtarzalną świecę w specjalnych szklanych pojemnikach.

Zajęcia polegają na ułożeniu warstw piasku, dodatków, knota i zalania żelem parafinowym. Następnie pakujemy świece po 10 minutach od zalania.​

Każdy uczestnik zapakuje swoją świecę w dekoracyjną torebkę i ozdobi ciekawymi dodatkami.

Na koniec każdych warsztatów dzieci dodatkowo otrzymują imienne kolorowe dyplomy.

 

Zajęcia dla dzieci: Od 3 lat do 100 lat

Grupa max 25 osób

Czas trwania: 70 minut z pakowaniem świec 

Dojeżdżamy na terenie: małopolski, śląska i świętokrzyskiego 

Zalety warsztatów świecowych

rozwijają kreatywność,
rozwijają poczucie estetyki i wrażliwości na piękno,
rozwój zdolności manualnych,
pobudzają wyobraźnię,
rozwój koncentracji i skupienia uwagi,
najmłodsze dzieci uczą się kolorów i rozróżniania zapachów,
uczestnicy odkrywają fascynujący świat twórczości w ciekawy i przyjemny sposób,
poprzez zabawę stymulujemy zmysły.

warsztaty-swieci

Bezpieczeństwo

Nasze Warsztaty Mydlarskie i Świecowe odbywają się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Podczas trwania warsztatów, jak również po – dbamy o czystość otoczenia. Wszystkie składniki używane w trakcie zajęć są najwyższej jakości, czego dowodem są stosowne certyfikaty i atesty. Stosujemy naturalne dodatki tj. olejki eteryczne, zioła, owoce, warzywa, przyprawy, suszone kwiaty, miód, etc. Dzieci nie są narażone na kontakt ze szkodliwymi substancjami chemicznymi. Barwniki, które używamy do mydełek są dedykowane do produkcji mydełek, nie są toksyczne, zmywają się ze skóry oraz łatwo usuwają się z ubrań podczas prania. Bazy mydlane i żel parafinowy są w 100% nie były testowane na zwierzętach. Każdy rodzaj bazy glicerynowej do mydełek posiada w swoim składzie glicerynę co powoduje, że są delikatne i łagodne dla skóry.

Używana przez nas baza jako jedyna w Polsce posiada Badania Dermatologiczne akredytowanego laboratorium dokumentujące, iż jest bezpieczna i nie wykazuje właściwości drażniących ani uczulających.